יעוץ ראשוני ללא תשלוםרשימת נושאים

חפש באתר
דף הבית רשלנות ציבורית


רשלנות ציבורית feed

רשלנות ציבורית

האם קרה לכם שהייתם במלון, החלקתם במדרגות ונגרם לכם נקע? האם הלכתם ברחוב בדרך לחבר, כשלפתע נתקלתם במפגע, נפלתם ונחתכתם בסנטר? או שאולי הילד שלכם נפל מנדנדה לא תקינה בגן השעשועים ושבר את היד? כדאי לדעת שכל הדברים האלו אינם יד המקרה. אלו הם תוצרים ברורים של מה שנקרא רשלנות ציבורית.

מהי רשלנות ציבורית?

רשלנות ציבורית מתייחסת לכל מקרה בו מפגע במקום ציבורי יכול לגרום לנזק לכם ולבני משפחתכם. מפגע כזה יכול היה להיות מאותר ומתוקן על ידי העירייה, הרשות המקומית, צוות המלון או כל מי שאחראי על המקום בו נפגעתם, אך זה לא נעשה מבעוד מועד ולכן הייתם חשופים לפגיעה. מקרה של פגיעה כתוצאה מרשלנות ציבורית, כאשר הרשלנות עצמה היא זו שהביאה לפגיעה, ולא למשל חוסר זהירות מצדכם, הוא דבר שניתן להגיש בגינו תביעה. תביעת רשלנות ציבורית מטרתה היא לכסות את עובר האורח באם נפגע בשטח ציבורי כתוצאה ממפגע בטיחותי כלשהו בשטח זה שהסרתו או תיקונו היו עשויים למנוע את הפגיעה.

משרד עורכי דין זייד-אלדד מטפל בתביעות רשלנות ציבורית

חושבים שיש לכם עילה לתביעת רשלנות ציבורית? במשרד עורכי דין זייד-אלדד ישמחו לעזור לכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם כחוק. המשרד מתמחה בנזקי גוף ובעל ניסיון נרחב באלפי תיקים הקשורים לנזקי גוף כתוצאה מרשלנות ציבורית. המשרד עושה ככל שביכולתו לסייע לכלל לקוחותיו לקבל את הפיצוי המקסימלי מחברות הביטוח בגין כל נזק שנגרם כתוצאה מרשלנות ציבורית. בנוסף, המשרד יוכל לייצג אתכם בתביעות מול ביטוח לאומי לקבלת קצבת נכות.

החלקתם? נפצעתם? הגיעו לייעוץ משפטי כדי לבדוק אם ניתן לתבוע

אם נפגעתם במקום ציבורי כתוצאה ממפגע בטיחותי כלשהו, מומלץ שלאחר טיפול רפואי תגיעו לייעוץ משפטי, אשר יוכל לסייע לכם בהמשך הדרך. במשרד עורכי הדין זייד-אלדד תוכלו לקבל סיוע בייצוג שלכם נגד חברות הביטוח ומשא ומתן עמן, וכן ייצוג מול ועדות רפואיות ובדיונים בבתי משפט. למשרד עורכי הדין זייד-אלדד ניסיון רב בכל הקשור לתאונות דרכים, תביעות של גורמים ציבוריים ומסחריים, תאונות של ילדים, תאונות עבודה, תאונות צבאיות ועוד.מייון לפי:
נפילה בחנות או בקניון
נפילה בחנות או בקניון
[להמשך לחץ/י כאן...]
פגיעה או נפילה בשטח מלון
פגיעה או נפילה בשטח מלון
[להמשך לחץ/י כאן...]
פגיעה בשטח ציבורי
פגיעה בשטח ציבורי מהי פגיעה בשטח ציבורי ובמה מזכה הנפגע?
[להמשך לחץ/י כאן...]
פיצוי עקב נפילה ברחוב
פיצוי עקב נפילה ברחוב מהן זכויותיו של אדם שנפל ברחוב?
[להמשך לחץ/י כאן...]
תאונת אוטובוס
תאונת אוטובוס מהן זכויותיו של אדם שנפגע במהלך נסיעה באוטובוס
[להמשך לחץ/י כאן...]
תאונת אופניים
תאונת אופניים באילו מקרים ניתן לקבל פיצוי בשל תאונות אופניים
[להמשך לחץ/י כאן...]
תאונת רכבת
תאונת רכבת מהן זכויותיו של אדם שנפגע במהלך נסיעה ברכבת
[להמשך לחץ/י כאן...]
תביעת תאונות אופנועי ים
תביעת תאונות אופנועי ים האם פגיעה במהלך רכיבה על אופנוע ים מזכה בפיצוי כלשהו?
[להמשך לחץ/י כאן...]
  • התחלה
  • קודם
  • 1
  • הבא 
  • אחרון  


תצוגה #  
תוצאות 1 - 8 מתוך 811